EST |

Otsi toodet

Q 10

Kood F-55

  Q10 on Poola firma Tenzi kõige vastupidavam värvi-, lakikaitsevahend. Spetsiaalvaigud sulgevad värvipoorid ning katavad värvimolekulid nähtamatu ülivastupidava kilega.

   

  Q10 on revolutsiooniline pinnakaitseglasuur autode, lennukite, paatide ja teiste värvitud, lakitud või plastikpindade kaitseks. Uus seguvalem pakub ekstreemselt vastupidavat läbipaistvat kaitsekilekihti teemustuse, lindude väljaheidete, UV-kiirguse ja happeliste vihmade vastu. Q10 on väga tugev, vastupidav ja kulumiskindel. Parandab värvi struktuuri ja läikesügavust. Q10 kaitsevaike kasutatakse lennunduses ja autonduses. Ainult professionaalseks kasutamiseks!

   

  Kasutusjuhend: Ärge kasutage otsese päikesekiirguse käes ega liigselt soojas/külmas/niiskes keskkonnas! Kontrollige materjali sobivust varjatud pinnal! Pese pinnad põhjalikult, eemalda pigi, tahm, metalliosakesed jms( IPA Cleaner). Võimalusel töötle pinda poleerimissaviga (Clay Glinka). Tugeva glasuuri ning värvipinna vahelise keemilise sideme saavutamiseks eemalda pinnalt vana vaha! Kuivata auto. Kanna kaitsevahend pehme lapi abil töödeldavale pinnale suurusega 30x30 cm. Lase kivistuda 20-25 minutit. Poleeri pind pehme puhta mikrofiiberlapi abil läikima. Maksimaalse vastupidavuse saavutamiseks töötle pinda 2 korda! Q10 kaitseglasuur muutub keemiliselt lahustumatuks peale 8 tunnist kivistumist! Sellel ajal autot mitte märjaks teha ega pesta! Glasuuri pikaajaliseks säilitamiseks pesta autot võimalusel pinnasõbralike pesuainetega ning kasutada märgvaha Rollex Nano.

   

  Tegemist on ka kaitsevahendiga! Kriimustuste eemaldamiseks ja pinna kõrgläike saavutamiseks tuleb pinnad eelnevalt poleerida!

  Saadavus 50 ml.

WhiteMouse Solutions
Kaitseingel OÜ
Ehitajate tee 110B, ladu 8
Tallinn Estonia, 12915
Swedbank 221057280050
KMKR: EE100179187 Reg nr. 10091021
info@kaitseingel.ee
+372 5554 4814